Курс SE MBA «Project Management», Німеччина. Початок навчання 1 вересня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Курс SE MBA «Project Management», Німеччина. Початок навчання 1 вересня

177
1 вересня в International Management Academy стартує навчання за німецькою програмою SE MBA «Project Management» Академії AFW.
Академія управління та економіки AFW, м. Бад Гарцбург – одна з найстаріших бізнес-шкіл Німеччини. Вона готує фахівців високого рівня вже більше 50 років. Академія широко відома своєю «Гарцбургською моделлю управління», яка дозволяє сформувати проектне розуміння і цілісне бачення ефективного менеджменту.
Академія AFW увійшла до п’ятірки кращих навчальних інститутів за 2012 рік у Німеччині. Навчальний курс SE MBA «Project Management» акредитований державним департаментом освіти Німеччини і був визнаний кращим німецьким курсом в області проектного менеджменту.
Програма курсу написана німецьким авторським складом відповідно до міжнародних стандартів у галузі проектного менеджменту (PMI, IPMA) і дає необхідні знання для проходження міжнародної сертифікації у разі потреби.
Навчання починається 1 вересня і триває 6 місяців. Програма розроблена у форматі blended learning, яка дозволяє підвищувати рівень професіоналізму без переривання робочої діяльності. Навчальний курс орієнтований на придбання практичних навичок.
Після здачі іспиту видається Гарцбургскій Сертифікат Академії AFW. Отримуючи Сертифікат, випускники мають можливість підвищити рівень своєї компетентності – написати дипломну роботу. Після успішного захисту проектної роботи видається Гарцбургський Диплом Академії AFW. Гарцбургські Сертифікат та Диплом акредитовані департаментом освіти Німеччини та не вимагають підтвердження в різних міжнародних організаціях.
Детальна інформація на сайті International Management Academy.
За матеріалами:
IMA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас