Частка угод з нерухомості в Києві за участю ріелторів не перевищує 50% - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Частка угод з нерухомості в Києві за участю ріелторів не перевищує 50% - експерт

Нерухомість
687
У Києві частка угод з нерухомістю з супроводом ріелторів в результаті не перевищує 50%, при цьому середній рівень комісії при продажу становить 3,4%, говориться в прес-релізі інтернет-проекту в сфері нерухомості address.ua.
“Близько 98% оголошень про продаж столичної нерухомості дають посередники, в той же час, на думку експертів ринку, кількість угод з супроводом ріелторів в результаті не перевищує 50%”, – наводяться в повідомленні слова CEO порталу Максима Школьника.
Школьник зазначив, що, наприклад, за даними Національної асоціації ріелторів США (NAR) в США близько 93% угод з нерухомістю проходять за участю ріелторів і комісія агента в середньому становить 6%.
Дані по Києву отримані на підставі аналізу близько 42 тис. оголошень про продаж квартир у Києві на порталі.
Як повідомлялося, американо-європейська інвестиційна група eVenture Capital Partners і українсько-польська інвестгруппа Vivex Capital Group в 2010 році вклали близько 2,5 млн грн на український інтернет-проект у сфері нерухомості address.ua.
Портал address.ua є онлайновим інформаційним сервісом для купівлі, продажу, оренди та обміну нерухомості в Україні.
Інвестгруппа eVenture Capital Partners сфокусована на венчурному інвестуванні ранньої стадії в інтернет-проекти.
Vivex Capital Group – україно-польська інвестиційна група компаній, що об’єднує Vivex Investment LLC (Польща) і Vivex Invest LLC (Україна). Vivex інвестує в галузі IT, нові технології, Інтернет та ін.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас