Депутат Європарламенту пророкує Україні інвестиційний рай


Депутат Європарламенту пророкує Україні інвестиційний рай

Рішення України про євроінтеграцію – не тільки її геополітичний, а й цивілізаційний вибір. Про це заявив депутат Європарламенту від Польщі Павел Залевський.

Депутат підтримав курс економічних і евроінгераціонних реформ, що реалізуються урядом, зазначивши, що Україні запропоновано набагато кращі можливості в Угоді з ЄС, на відміну від її попередників.

Павел Залевський підкреслив, що Польща свого часу теж пройшла нелегким шляхом євроінтеграції, проте Угода з Україною, яку планується підписати в листопаді поточного року, відкриває більше потенційних можливостей.

“Згідно з Угодою про асоціацію, Україна впровадить і поліпшить 60% європейських стандартів, норм законодавства. Без всякого сумніву, в довгостроковій і короткостроковій перспективі це поліпшить економічну ситуацію, буде стимулювати іноземні фірми інвестувати в Україну”, – заявив європейський політик.

Підписання Угоди про асоціацію з ЄС Павел Залевський назвав історичною подією.

“Європейський вибір Києва – це рішення про те, на яких стандартах країна будуватиме політичні та соціальні відносини. А тому це подія, яку, за своєю значимістю, можна порівняти з прийняттям християнства на Русі”, – резюмував депутат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua