Фінансисти: у Європу хлине капітал з ринків, що розвиваються, на $100 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Фінансисти: у Європу хлине капітал з ринків, що розвиваються, на $100 млрд

Світ
1187
Французький банк Societe Generale поповнив масу інших фінустанов, які чекають зростання європейських акцій. Аналітики банку вважають, що з США, Японії і ринків, що розвиваються, капітал хлине в Європу, а загальний приплив перевалить за $100 млрд.
Зазначимо, що в минулі тижні європейські індекси показують досить різкий стрибок на тлі хорошої статистики по зоні євро. Зростання акцій європейських компаній відчуємо, всупереч побоюванням навколо завершення політики кількісного пом’якшення від Федрезерву.
Група аналітиків французького банку, яка вивчає потоки капіталу у фонди акцій, очікує стрімкого припливу коштів на ринки Європи найближчим часом.
“У європейські акції незабаром має прийти близько $100 млрд”, – зазначено в аналітичній записці SocGen.
Варто додати, що остання інформація щодо припливу і відпливу капіталу в американські фонди підкреслює, що інвестори змінюють свої преференції, вважаючи за краще європейські ринки.
Філіп Феррейра, глобальний стратег SocGen, вказує, що він і до цього мав “бичачий” погляд на фондовий ринок Європи, а четвергові відомості щодо PMI єврозони лише стали підтвердженням його позиції.
Крім того, нещодавно оптимістичний прогноз щодо європейських акцій дали банки Nomura, Bank of America Merrill Lynch і JPMorgan.
Раніше агентство Reuters писало, що Азіатське економічне диво стає все більш вразливим до завершення феномена п’яти років ультрадешевого фінансування, викликаного монетарною політикою США, відомою як “кількісне пом’якшення”.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас