У Росії почали евакуацію із затопленого м. Хабаровська — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії почали евакуацію із затопленого м. Хабаровська

Світ
1251
За даними влади Хабаровська, близько 850 осіб евакуювали. Однак, чи відселяти когось ще, поки не відомо. Місцева влада прогнозує, що рівень води може піднятися ще вище. Метеорологічна служба заявляє, що піку в 780 сантиметрів рівень води може досягти до 28 серпня.
«На сьогодні підтоплені близько 650 будинків і більше 900 прибудинкових територій. Триває евакуація громадян. У нас сьогодні підготовлено місць на 11,5 тисячі осіб, яких ми готові евакуювати», – заявив виконуючий обов’язки губернатора регіону В’ячеслав Шпорт.
У 300 кілометрах нижче за течією рівень води в Комсомольську-на-Амурі вже почав підніматися, а регіони схід Хабаровська готуються до повені.
Уряд Росії надіслав військових у підтоплений регіон, щоб будувати захисні бар’єри вздовж берегів річки і надавати допомогу тисячам людей, чиї будинки і господарства затопило.
Повідомляється також про загибель десятків людей через повінь на Амурі з китайського боку. Рівень води в Амурі піднявся на рекордну позначку з часу початку ведення таких замірів близько 120 років тому.
За матеріалами:
Радіо Свобода
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас