Франція допускає силову відповідь на хіматаку в Сирії в обхід ООН — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Франція допускає силову відповідь на хіматаку в Сирії в обхід ООН

Світ
1960
Франція допускає можливість «силової відповіді» на передбачувану хімічну атаку в Сирії, якщо Рада безпеки ООН нічого не зробить. Про це заявив міністр закордонних справ країни Лоран Фабіус в інтерв’ю телеканалу BFM TV.
Фабіус розповів, що у нього є своє джерело інформації про ситуацію в Сирії – це Ахмад Джарба, глава Національної коаліції опозиційних і революційних сил країни. За словами міністра, він повністю підтверджує всі повідомлення про застосування прихильниками Башара Асада хімічної зброї в передмісті Дамаска і людські жертви. «Це правда, це жахлива бійня», – сказав глава французького МЗС.
На думку міністра, якби режим Башара Асада не зробив нічого поганого, то уряд Сирії відразу б дав експертам ООН провести розслідування на місці імовірної події. Фабіус заявив, що в ході екстреної наради Ради безпеки ООН представники міжнародного співтовариства не прийшли до єдиної думки з приводу події, тому що «росіяни втрутилися і вплинули на це». Фабіус висловив надію, що генеральний секретар ООН Пан Гі Мун гарантує негайне розслідування інциденту. Якщо ж цього не відбудеться, Фабіус не виключив можливості «силової відповіді» на ситуацію в Сирії в обхід ООН.
21 серпня новинний телеканал «Аль-Арабія» розповсюдив інформацію про те, що в передмісті Дамаска на мирне населення була здійснена хімічна атака, в ході якої загинули сотні людей. Влада Сирії спростувала цю інформацію. Рада безпеки ООН провела екстрену нараду, в ході якох дійшла висновку про необхідність проведення термінового розслідування.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас