Росія заборонила в'їзд понад 7 тисячам українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія заборонила в'їзд понад 7 тисячам українців

Світ
3413
Понад 200 тисячам іноземців, які порушили російські закони, з початку поточного року заборонено в’їзд в РФ, повідомили в четвер у Федеральній міграційній службі (ФМС).
“З початку року така доля вже спіткала понад 180 тис. іноземців. Лідирують представники Узбекистану (41%), Таджикистану (21%), Киргизії (9%), Азербайджану (6%) і України (4%)” – сказав представник ФМС.
Матеріали про заборону в’їзду ще 120 тис. іноземним громадянам в даний час перебувають на розгляді.
“Всього ж близько 300 тисяч іноземних громадян, які порушили режим перебування, згідно з чинним законодавством, не зможуть в’їхати в нашу країну”, – сказали у ФМС.
Раніше заступник голови департаменту ФМС з організації роботи з іноземними громадянами Дмитро Демиденко повідомив, що в групі ризику мігрантів, які перевищили термін перебування і не оформили статус для перебування на російській території, – більше трьох мільйонів осіб.
“У перспективі всім цим людям має бути закритий в’їзд до Росії”, – сказав Демиденко.
Нагадаємо, МЗС України на цьому тижні попередив, що в Росії набрали чинності зміни до законів, що стосуються міграції. Так, встановлюється можливість обмеження права іноземця на в’їзд в РФ, якщо він два і більше рази протягом трьох років притягувався до адмінвідповідальності на території Росії, або має не зняту або непогашену судимість за вчинення умисного злочину. Також встановлюється заборона на в’їзд до РФ у разі, якщо іноземний громадянин чи особа без громадянства ухилилися від сплати податку або адміністративного штрафу.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас