Економіка Норвегії виглядає слабкішою від решти Європи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Економіка Норвегії виглядає слабкішою від решти Європи

Світ
619
Найбагатша економіка Скандинавії не встигає за відновленням решти Європи. Норвегія є найбільшим виробником нафти і газу в західній Європі, але це не допомагає їй побороти труднощі.
У країні, яка в цілому непогано переживала кризу, зараз виявляються побічні ефекти. Під час розпалу боргової кризи єврозони країна була притулком для інвесторів. Це спровокувало зростання цін на нерухомість. Тепер же місцеві споживачі поводяться обережно, їх відлякують ціни, що виросли.
Влада намагається стимулювати економіку і внутрішній попит, використовуючи кошти Національного фонду добробуту.
У II кварталі економіка Норвегії, обсяг якої становить $ 480 млрд, виросла всього на 0,2%, не виправдавши очікувань аналітиків, опитаних Bloomberg.
Норвезька крона після виходу статистики продовжила знижуватися до єдиної європейської валюти і сумарно за два дні втратила вже 1,5%.
Найбільший банк країни DNB ASA випустив доповідь, згідно якій Норвегія буде однією з небагатьох європейських економік, чий ріст не прискориться наступного року. Інші експерти також вважають, що економіка Норвегії в поточному і наступному роках буде виглядати слабше інших країн. Слабку споживчу активність також пов’язують з зростаючим боргом домогосподарств.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас