В Ізраїлі введуть систему виявлення "небажаних" українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Ізраїлі введуть систему виявлення "небажаних" українців

Світ
1149
Безвізовий режим України з Ізраїлем призвів до ряду непорозумінь, коли деяких українців депортують з аеропорту. Для запобігання таких інцидентів в Ізраїлі хочуть ввести систему виявлення таких “небажаних гостей”, повідомила депутат Кнесету Фаїна Кіршенбаум.
“Ми дуже часто стикаємося з тим, що частина громадян України були депортовані з аеропорту до того, як вони пройшли паспортний контроль. Це створює деякі незручності як для України, так і для Ізраїлю”, – позначила проблему Фаїна Кіршенбаум під час прес-конференції.
Це питання разом з іншими за її словами обговорювалися з Державною міграційною службою України. Депутат Кнесету і заступник міністра внутрішніх справ Ізраїлю оголосили можливий варіант вирішення цієї проблеми.
“Ми хочемо побудувати систему, яка дозволить нам виявляти людей, які не можуть в’їхати до Ізраїлю до того, як вони купують квиток на літак, для того, щоб знати заздалегідь і попередити такі моменти”, – сказала Ф.Кіршенбаум.
З 2011 року, коли був скасований візовий режим з Ізраїлем, в країні перебувають близько 5 000 нелегальних мігрантів з України.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас