Сайти Google вперше за п'ять років втратили звання найпопулярніших у США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сайти Google вперше за п'ять років втратили звання найпопулярніших у США

Світ
1506
За підсумками липня в США інтернет-ресурси компанії Yahoo вийшли в лідери за сукупною кількістю унікальних відвідувачів, змістивши сайти компанії Google на друге місце.
Як встановили експерти ComScore, сукупна відвідуваність сайтів Yahoo в липні склала 196,564 млн відвідувань, Google – 192,251 млн. Дані отримані за допомогою сервісу comScore MMX.
Ресурс звертає увагу, що компанія Google була беззмінним лідером щомісячного рейтингу інтернет-ресурсів аналітичної компанії ComScore з 2008 року.
Додамо, обговорюючи можливі причини лідерства Yahoo, ресурс Cnet зазначає, що вибухове зростання відвідуваності сталося приблизно в той період, коли Yahoo придбала Tumblr. Експерти підкреслюють, що Tumblr, як і раніше, фігурує в списку як окремий ресурс, займаючи 38 місце з 38,367 млн відвідувань за липень. Тож пов’язувати загальне зростання відвідуваності ресурсів Yahoo тільки за користувацькою активністю на Tumblr однозначно не можна.
Нагадаємо, наприкінці травня поточного року Російська служба Бі-бі-сі повідомляла, що рада директорів Yahoo схвалила купівлю Tumblr за $1,1 млрд.
Крім вищесказаного зазначимо, в ніч з 16 на 17 серпня поточного року ЗМІ з посиланням на дані аналітичної фірми GoSquared повідомляли, що через відключення на кілька хвилин сервісів Google, включаючи пошук, Gmail, YouTube і Google Drive, падіння світового веб-трафіку склало 40%.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас