На реалізацію від Facebook піде 20 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На реалізацію від Facebook піде 20 років

Світ
599
Ледве Facebook оголосила про створення проекту Internet.org, який повинен ліквідувати білі плями на світовій інтернет-карті і забезпечити доступ до мережі 5 мільярдам осіб, як скептики взялися за свою улюблену справу: додали в красиву казку нудних і прісних цифр.
На думку аналітиків, для того щоб забезпечити інтернетом дві третини населення планети, знадобиться десять, а то й двадцять років. Facebook і її партнерам, Ericsson, MediaTek, Nokia, Opera, Qualcomm і Samsung, будуть ставити палки в колеса не тільки влади окремо взятих держав, які відмовляться надати необхідні частоти. Проблеми виникнуть при розгортанні інфраструктури і при зіткненні з певними культурними особливостями народів.
Втім, Марк Цукерберг і не говорив, що збирається забезпечити стовідсоткове проникнення інтернету миттєво або змусити користуватися мережею старообрядців і бедуїнів. Так що головне питання в тому, чи є проект Internet.org конкретною ідеєю або ж просто відображає інтереси декількох компаній?
Для того щоб люди, які отримали можливість підключитися до інтернету, зробили це, а не посміялися над іноземними “місіонерами”, необхідно розробити гнучкий підхід. Так, в країнах, де купують дешевші смартфони, а швидкість підключення в перший час буде невеликою, потрібно продавати програми, які “важать” менше, і так далі.
У той же час деякі експерти вже сьогодні говорять про Internet.org як про важливу віху в інтернетобудові. У компаній, що приєдналися до проекту, є досвід у будь-якій області, пов’язаній із створенням інтернет-мереж і контенту, так що теоретично вони можуть виконати те, що обіцяють зробити.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас