КПУ за продолжение торговой войны с РФ - товары станут гораздо дешевле


КПУ за продолжение торговой войны с РФ - товары станут гораздо дешевле

Лідер Компартії Петро Симоненко підтримує продовження так званої “торгової війни” Росії з Україною. Про це він сказав на прес-конференції.

“Ось ця проблема, як починають її формулювати – “торгові війни з Російською Федерацією”. Ви знаєте, я навпаки зараз за те, щоб вони мали продовження, і тоді товари, які продаватимуться в Україні, стануть набагато дешевше, це вигідно для народу України. Буде дешевше продаватися, куди вони подінуться”, – сказав Симоненко.

Разом з тим політик вважає, що необхідно посилити контроль за якістю українських товарів, а в тому випадку, якщо підприємства не здатні гарантувати нормальний стан продукції, повернути їх у державну власність.

За словами Симоненка, якщо у корпорації Roshen виникли проблеми з постачанням товарів до Росії, нехай вона переорієнтовує свій імпорт до країн Європейського Союзу.

На думку депутата, такі дії були б логічними, адже власник Roshen Петро Порошенко є одним з головних прихильників євроінтеграції України.

Нагадаємо, російська митниця з 14 серпня посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів. Українські компанії заявили, що це фактично заблокувало поставки товарів на російський ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua