Чим запам'ятався вівторок: РФ буде міняти візовий режим з Україною, бензин подорожчає через пару тижнів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався вівторок: РФ буде міняти візовий режим з Україною, бензин подорожчає через пару тижнів

1902
Торгова війна перетворилася на “Холодну війну”
Українські товари проходять митний контроль Російської Федерації в штатному режимі. Відповідну інформацію надали в прес-службі Міністерства доходів і зборів України – додаткові процедури митного контролю щодо українських товарів застосовуватися не будуть. Крім того, за інформацією відомства, в ході переговорів обидві сторони визначили заходи, які в майбутньому не дозволять подібній ситуації повторитися.
P.S. І хоча наш Кабмін стверджує, що він домовився з РФ і проблем з розмитненням вантажів з України більше немає, проблему масової заборони імпорту наших цукерок, м’ясних і молочних виробів ніхто не вирішив.
Росія буде міняти візовий режим з Україною
Росія готується до зміни міграційної політики щодо своїх найближчих сусідів, у тому числі – в Україні. Про це розповіла заступник директора РІСД, керівник Центру досліджень проблем країн ближнього зарубіжжя Тамара Гузенкова. “За часом набагато ближче стоїть проблема зміни візового режиму України з Росією і країн Митного Союзу. Набагато ближче стоїть проблема радикальної зміни міграційної політики щодо своїх найближчих сусідів”, – заявила вона.
P.S. Такі слова відомого російського аналітика – не порожні слова. Це – один з конкретних механізмів тиску на Київ у спробі підім’яти Україну під себе.
Бензин в Україні подорожчає вже на початку осені
Збільшення вартості бензину всіх марок в Україні може відбутися у вересні-жовтні через переорієнтацію ринку на альтернативні джерела імпорту палива, вважають в консалтинговій групі А-95. “Переорієнтація обумовлена ​​несподіваними збоями в системі традиційних поставок. На початку серпня на установці каталітичного крекінгу Мозирського НПЗ (Білорусь) виникла поломка, яка призвела до позапланового ремонту та істотного зниження поставок бензину в Україну. Згідно з дослідженням експертів, у серпні брак поставок дійде до 100 тис . тонн, або 25% від очікуваного показника споживання бензину. Аналогічний дефіцит можливий і у вересні.
P.S. Подорожчання бензину – це традиційна болюча тема для українських автовласників, яка повторюється з року в рік. Однак цієї осені воно (подорожчання) має під собою реальні причини.
Україна обігнала Росію і Білорусь у рейтингу держав-невдах
Згідно з рейтингом держав-невдах, опублікованим Американським Фондом миру, Україна посіла 117 місце (чим нижче, тим краще – ред.), обігнавши Білорусь і Росію. Щорічний рейтинг включає 178 країн, які оцінюються за різними параметрами. Україна в порівнянні з попереднім роком піднялася в рейтингу і майже впритул наблизилася до позначки “стабільної країни”. Росія і Білорусь зайняли 80-у і 81-у сходинки відповідно, опинившись посередині між “зоною уваги” і “зоною стабільності”.
P.S. Непоганий привід для влади сказати – не все у нас так погано. Втім, поки дійсно ще не все так погано. Однак, між умовним рейтингом і реальністю існує одна велика різниця.
Бразилія зіткнулася з найбільшою девальвацією за 4 роки
За три місяці бразильський реал втратив 15,5% своєї вартості, такої девальвації не вказує жодна з 24 країн, що розвиваються. Курс реала найслабший вперше за 4 роки. Бразильський реал продовжує показувати слабкість і знижується до долара вже шість днів поспіль. У вівторок валюта втрачає 0,9%, а за підсумками минулого тижня втрати склали 5%.
P.S. Влада країни щосили намагається побороти інфляцію і пожвавити економіку, яка затухає. Поки що їм вдалося лише відчутно знецінити валюту, що не так погано для експорту країни. Однак, чи буде цього достатньо?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас