357
Доходи від надання IT-послуг зросли на 6,7%
— Технології&Авто
За 2012 рік обсяги доходів від надання послуг сфери інформаційно-комунікаційних технологій в загальному обсязі доходів сфери послуг України склали 23% і зросли порівняно з минулим роком на 6,7%.
За інформацією Асоціації IT, основними сегментами на ринку телекомунікаційних послуг поки залишаються мобільний, фіксований і широкосмуговий зв’язок, загальна частка яких в загальних доходах від надання телекомунікаційних послуг склала 94,4%.
В цей же час, експорт та імпорт комп’ютерних послуг збільшилися на 49,3% і 22,4% відповідно.
Нагадаємо, минулого року експорт послуг сфери вітчизняних інформаційних технологій склав близько 800 млн доларів.
“Експорт комп’ютерних послуг склав близько 800 млн доларів, і тут відзначено позитивне сальдо, тобто перевищення експорту над імпортом на суму 497,7 мл грн. Продаж товарів через Інтернет за рік збільшився більш ніж в 2 рази”, – сказав голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною