Найбагатший китаєць володіє статками у $14,2 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найбагатший китаєць володіє статками у $14,2 млрд

Особисті фінанси
491
Лідером у рейтингу найбагатших китайців є Ван Цзяньлінь, якому належать активи в сфері нерухомості, а не Цзун Цінхоу, один із власників виробника безалкогольних напоїв Wahaha.
Про це повідомляє інформагентство Bloomberg, яке переоцінило стан Ван Цзяньлінь на основі звітності його компаній, що недавно з’явилася.
За даними агентства, статок Ван Цзяньлінь можна оцінити в $ 14,2 млрд, а Цзун Цінхоу – в $ 11 млрд.
Також наголошується, що Цзяньлінь став широко відомий за межами Китаю після того, як його Dalian Wanda Group купила мережу кінотеатрів у США AMC Entertainment і стала найбільшою мережею кінотеатрів у світі. Сума угоди склала $ 2,6 млрд.
У свою чергу, Цзун Цінхоу прославився, зокрема, тим, що вважав непотрібною боротьбу за скорочення розриву між багатими і бідними. Натомість підприємець запропонував Китаю створювати такі умови, щоб розбагатіти міг кожен.
Крім вищесказаного нагадаємо, наприкінці вересня минулого року експерти дослідницької організації Хужунь повідомляли, що Цзун Цінхоу зі статком 80 млрд юанів ($ 12,6 млрд) посів перше місце в рейтингу 2012 однієї тисячі найбагатших жителів Китаю.
Варто також додати, що китайські мільярдери набагато “бідніше” найбагатших людей з інших країн. Так, статок американця Білла Гейтса за індексом мільярдерів Bloomberg оцінюється в $ 71,2 млрд, а самого багатого мексиканця Карлоса Сліма – в $ 66,8 млрд. У той же час самий багатий азіат Лі Ка-Шинг живе в Гонконзі з статком у $ 28 млрд. Серед росіян найбагатшим вважається Алішер Усманов ($ 20,4 млрд).
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас