Хакер зламав сторінку Цукерберга в Facebook — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Хакер зламав сторінку Цукерберга в Facebook

Технології&Авто
709
Експерт у сфері інформаційних технологій з Палестини під ніком Халіл повідомив, що був змушений опублікувати відомості про помилку на сторінці засновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга.
Він визнав за необхідне проінформувати Цукерберга, що налаштування безпеки його веб-сайту дають можливість будь-якій людині писати на чужій сторінці в Facebook, коли техпідтримка сайту відмовилася говорити з ним.
“Діра” системи безпеки соцмережі, яку знайшов палестинський хакер, дозволяє будь-якому користувачеві писати повідомлення на стіні іншого, не додаючи його в друзі. Спочатку Халіл написав в техпідтримку Facebook, проте співробітники компанії відмовилися визнавати огріхи. Зазначимо, що соцмережа пропонує винагороду в $ 500 кожному, хто знайде проблеми і повідомить їм про це.
Для підтвердження помилки користувач зняв ролик, де докладно пояснив, до чого призводить такі прогалини в системі безпеки, а в своєму блозі він виклав скріншоти відправлених в компанію листів і тестових повідомлень на чужих профілях.
Звернення до Марка Цукерберга негайно призвело до позитивних результатів. Через пару хвилин після появи повідомлення з хакером зв’язалися співробітники служби безпеки і попросили перерахувати деталі помилки.
В результаті, сторінку Халіла заблокували, а помилку – усунули. Премію, яка йому належала, хакер не отримав – команда Facebook визнала, що своїми діями він порушив право учасників Facebook на недоторканність приватного життя.
Раніше сьогодні повідомлялося, що в соціальній мережі Facebook поширюється вірус, який направляє заражені файли в повідомленнях користувачів.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас