У Єгипті відновилося протистояння військових та ісламістів: загинуло щонайменше 35 людей, поліція озброєна важкої військової технікою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Єгипті відновилося протистояння військових та ісламістів: загинуло щонайменше 35 людей, поліція озброєна важкої військової технікою

Світ
395
Під час п’ятничних заворушень в Єгипті загинули вже щонайменше 15 поліцейських, повідомляє міжарабський телеканал Аль-Арабія.
У той же час за даними Аль-Джазіри, під час зіткнень в центральній частині Каїра загинули більше 20 демонстрантів, які виступають за поваленого преідента Мухаммеда Мурсі.
Стрілянина почалася після того як багатотисячна хода прихильників поваленого президента Єгипту, що прямували до мечеті на площі Рамзес, спробувалb пройти через Булак.
Раніше сьогодні повідомлялося, що готуючись до наступу ісламістів збройні сили Єгипту почали встановлювати контрольно-пропускні пункти в Каїрі і Гізі і розгортати військову техніку.
Представники Братів-мусульман закликали прихильників поваленого президента Мухаммеда Мурсі зібратися на каїрській площі Рамзеса, щоб після традиційної п’ятничної молитви “продемонструвати силу”.
Ще чотири людини загинули сьогодні в результаті сутичок військових та ісламістів в Єгипті. У Ісмаїлії, на півночі країни, солдати відкрили вогонь по прихильниках поваленого президента Мухаммеда Мурсі, які йшли маршем вулицями міста. Напередодні нові влада країни дозволила силам правопорядку відкривати вогонь по всіх, хто порушуватиме громадський порядок і поводитиме себе агресивно.
Раніше організація “Брати-мусульмани” закликала однодумців до проведення масових демонстрацій по всій території Єгипту на знак протесту проти загибелі понад 600 активістів організації під час розгону в минулу середу маніфестацій у Каїрі та інших містах республіки.
Десятки тисяч прихильників Мурсі після п’ятничної молитви попрямували до центру Каїра, викрикуючи антиурядові гасла. Силам безпеки, у свою чергу, передана важка військова техніка для відбиття можливих вилазок проти них. Перекриті всі мости через Ніл, закриті станції метро у центральній частині міста.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас