Facebook потягається з корифеєм ринку інтернет-платежів за фінанси користувачів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook потягається з корифеєм ринку інтернет-платежів за фінанси користувачів

Технології&Авто
455
Соцгігант Facebook має намір запустити новий платіжний продукт, який дасть користувачам можливість купувати товари в сторонніх програмах, підключивши до них профіль у соцмережі. Про це пише All Things Digital з посиланням на неназвані джерела.
Представники Facebook розповіли виданню, що тести новації стартують приблизно в наступному місяці.
Використовувати новий продукт зможе будь-який юзер, який вказав реквізити своєї банківської картки в соціальній мережі. Згодом, здійснюючи покупки в додатках-партнерах FB, він зможе не набирати кожен раз свою фінансову інформацію, а просто авторизуватися через акаунт у Facebook.
All Things Digital пише, що новий платіжний продукт може виявитися конкурентом платіжної системи PayPal, а також схожих продуктів від Google, Amazon і інших компаній. У компаніях вважають, що ініціатива Facebook змусить їх задуматися про те, як додати зручності своїм сервісам. Деякі експерти кажуть більш різко. “Звучить як новина про смерть PayPal”, – зазначив, зокрема, аналітик Forrester Research Сухаріта Малпуру.
Сам соцгігант, завдяки нововведенню, зможе краще дослідити вподобання своїх передплатників. Проте, вказує видання, поки незрозуміло, наскільки багато користувачів надали Facebook дані своїх банківських карт.
Додамо, що реальні гроші використовуються в соцмережі для покупки фізичних подарунків для своїх друзів, а також віртуальної модернізації в іграх. На даний момент користувачі можуть оплачувати сервіси за допомогою профілю в PayPal або прямо зі своєї карти.
Facebook – найбільша соцмережа у світі, якою щомісяця користується майже мільярд осіб. У свою чергу, у PayPal 132 млн активних користувачів з 193 країн. Щодня через платіжну систему проходить по 7,7 млн транзакцій.
Нагадаємо, що в середині липня через баг платіжної системи PayPal на рахунок 56-річного американця Кріса Рейнольдса потрапила астрономічна сума – понад 92 квадрильйони доларів ($92 233 720 368 547 800).
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас