В Україні нарахували 3,2 тис. IT-підприємств — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні нарахували 3,2 тис. IT-підприємств

Технології&Авто
577
Зараз в Україні у сфері інформатизації працює 3 тис. 292 підприємств та організацій, основним видом діяльності яких є надання послуг.
За інформацією Асоціації IT, з них – близько 1тис. IТ-компаній з валовим доходом понад 1 млн грн, які створюють 62400 робочих місць.
У той же час, загальна кількість IТ-фахівців в Україні в кінці 2012 року склала більше 215 тис. чоловік, з них близько 25 тис. осіб – сертифіковані програмісти, що працюють на експорт.
Нагадаємо, зараз у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на розвиток і стимулювання IT галузі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, передбачені законопроектом № 2063, дозволять вивести з “тіні” українські IT-компанії.
“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо в законопроекті, дозволять створити привабливий бізнес-клімат в області IT і високих технологій. І тоді українські розробки і стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для іноземних компаній”, – переконаний парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас