Профспілки південнокорейських заводів Hyundai і Kia проведуть страйк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Профспілки південнокорейських заводів Hyundai і Kia проведуть страйк

Світ
449
Профспілки найбільшого автовиробника Південної Кореї Hyundai Motor Co. і афілійованої з нею Kia Motors проголосували за проведення страйку.
Робочі південнокорейських заводів Hyundai і Kia входять до числа найбільш високооплачуваних в автомобільній галузі світу, в тому числі, завдяки сильним позиціям профспілок обох компаній.
Переговори між робітниками і компаніями, що проходили останні три місяці, не принесли результату. Профспілки наполягають на підвищенні заробітної плати темпами істотно вище інфляції, а також хочуть отримувати інші бонуси, такі як субсидії на навчання дітей співробітників.
Після того як профспілки, які об’єднують близько 45 тис. осіб, вранці в середу проголосували за проведення страйку, компанії і робітники на шість днів займають нейтральну позицію. Це означає, що власне страйк може початися не раніше наступного вівторка.
Торік дії страйкуючих завдали корейським автовиробникам збитків на суму близько $ 1 млрд. У цьому році робочі Hyundai провели 8-тижневий частковий страйк, який обійшовся компанії більш ніж в $ 900 млн.
У той же час обидва південнокорейських виробника випускають основну частину своєї продукції на заводах за межами країни.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас