Подкаст 60: Зерновий пул з Росією і Казахстаном не вигідний Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Подкаст 60: Зерновий пул з Росією і Казахстаном не вигідний Україні

1354
Які перспективи створення санаційного банку на базі “Родовід банку” в Україні, чи дійсно за рік життя в Києві погіршилося і коментарі експертів про зміни на ринку нерухомості і продажів автомобілів – все це у свіжому випуску подкасту на FINANCE.UA.
Сьогодні ведучі обговорили в першу чергу нюанси створення санаційного банку на базі “Родовід банку” в Україні. Зокрема, питання узгодження передачі активів такому банку без згоди вкладників і акціонерів.
Також у новинах ведучі обговорили одне з останніх досліджень – згідно з ним 42% киян вважають, що життя в Києві за рік погіршилося. Станіслав висловив свою позицію з цього приводу з точки зору кредитування столиці та покращення її інфраструктури.
Крім того в цьому випуску ви почуєте коментарі трьох експертів. Перший – керівника аналітичного відділу консалтингового агентства “ААА” Марії Колесник про те, що зерновий пул, так активно пропонований Росією, не вигідний Україні. Адже вже цього року в країні рекордний урожай, до якого РФ ще дуже далеко.
Другий коментар – рієлтора і фахівця з нерухомості Олега, який розповів про те, як змінилася ситуація на ринку нерухомості у зв’язку з новими правилами. І третій коментар – виконавчого директора автоторгової групи “ІТН” Віталія Таранця про продажі нових автомобілів і того, як вплине на ринок утилізаційний збір.
У великій темі ведучі поговорили про таке явище як патерналізм. В Україні він істотно впливає як на політичний, так і на фінансовий сектор. За даними останніх досліджень, опитані українці вважають патерналістські настрої основним бар’єром для реалізації соціальної політики. При цьому, вирішити проблему зайвої інфантильності населення одна лише зміна поколінь не зможе.
Хронометраж випуску
03:00 – Новини
42:00 – Велика тема: “Традиції патерналізму в Україні та як вони впливають на економічний розвиток країни”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас