Росія виявила кишкову паличку у продуктах з Білорусі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія виявила кишкову паличку у продуктах з Білорусі

Світ
744
Россільгоспнагляд знайшов мікроби кишкової палички в продукції трьох білоруських компаній. При лабораторних дослідженнях шинки, що надійшла з ВАТ “Борисовський м’ясокомбінат”, в партії яловичини, що надійшла з ВАТ “Міорский м’ясокомбінат”, і в партії сиру, що надійшов з підприємства ВАТ “Савушкін продукт”, виявлені бактерії групи кишкової палички”, – йдеться в повідомленні відомства.
Білоруську ветслужбу російські чиновники ще не проінформували, але обіцяють зробити це найближчим часом “для вжиття заходів з випуску продукції, яка відповідає вимогам безпеки Митного союзу”. Поки також невідомо про вилучення продуктів з обігу.
Наприкінці минулого тижня повідомлялося, що Россільгоспнагляд знайшов небезпечні бактерії в продуктах з 26 держав.
Фахівці відомства визнали небезпечними, зокрема, морожену форель з Чилі, французький свинячий шпик, естонську охолоджену корюшку, морожену скумбрію з Фарерських островів, уругвайську морожену баранину, чорну морожену тріску з США, таїландського солоно-сушеного анчоуса, польський свинячий шпик, португальську морожену свинину, новозеландську баранину, парагвайську морожену яловичину, голландську свинину і вершкове масло з Литви.
Крім того, шкідливі мікроорганізми виявлені в канадській мороженій свинині, китайських креветках, італійських свинячих морожених язиках, мороженій свинині з Данії, Бельгії та Ірландії, жовтому тунці з В’єтнаму, білоруському сирі, австрійському свинячому шпику, вірменському охолодженому осетрі, аргентинській яловичині, мороженій яловичині з Бразилії та норвезькій мороженій трісці.
Відносно всіх цих продуктів введено режим посиленого лабораторного контролю.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас