Кредитний калькулятор - мега-зручний сервіс від Bank.mesto.ua — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитний калькулятор - мега-зручний сервіс від Bank.mesto.ua

580
На порталі нерухомості Bank.mesto.ua знаходиться велика база оголошень про продаж банківської нерухомості, включаючи житло, землю, а також різноманітні комерційні об’єкти. Будь-який з них можна придбати за вигідною ціною. Крім того, банки видають кредити на будинки, квартири, землю, офіси і багато іншого.
Крім загальної інформації про той чи інший об’єкт нерухомості (загальну і житлову площу, комунікації, кількість кімнат і так далі), в кожному оголошенні Ви знайдете дуже зручний і корисний інструмент – калькулятор кредиту. Завдяки даному сервісу можна самостійно розрахувати попередні умови покупки будь-якого об’єкта банківської нерухомості.
Кредитний калькулятор дуже простий у використанні. Зі списку меню необхідно вибрати, скільки відсотків Ви готові заплатити в якості першого внеску, а також вирішити, на скільки років взяти кредит і визначитися з відсотком річної ставки. Ввівши всі перераховані вище дані, в результаті Ви дізнаєтеся приблизний щомісячний платіж, суму першого внеску, суму фінансування, а також загальну суму повернення.
Калькулятор кредиту – це дуже зручна програма, завдяки якій можна заздалегідь спланувати свої витрати, пов’язані з кредитом. Це дозволить Вам вести контроль над щомісячними платежами.
Змінюючи параметри введення (відсоткову ставку, термін кредиту, перший внесок), користувач може швидко і легко підібрати найоптимальніший варіант кредитування. Завдяки простоті використання навіть недосвідчені користувачі ПК можуть зробити необхідні розрахунки. Достатньо лише ввести декілька даних, і вже за мить з’явиться результат.
Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, для більш детальної інформації Ви можете звернутися до наших менеджерів, які дадуть відповідь на всі запитання.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас