Чим запам'ятався понеділок: сервери-шпигуни США в Києві, Україна - 12-та у світі за популярністю серед туристів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався понеділок: сервери-шпигуни США в Києві, Україна - 12-та у світі за популярністю серед туристів

1084
Сервери-шпигуни США є в Москві та Києві
Екс-співробітник ЦРУ і втікач Едвард Сноуден розкрив інформацію про те, що один з серверів глобальної американської системи стеження за користувачами Інтернету розташований у Москві. “Виявляється, американська шпигунська інфраструктура розташована прямо в Москві: у презентації є карта знаходження 700 серверів глобальної системи тотального стеження за будь-якими користувачами інтернету під назвою XKeyscore. Ці сервери розташовані в 150 країнах світу, в тому числі не тільки в Москві, але і в Києві і навіть в Пекіні”, – йдеться в інтерв’ю Сноудена британській газеті Guardian.
P.S. Цікаво було б почути реакцію наших силових відомств, які займаються кібершпигунством на цю заяву. Хоча не факт, що рівень їх технологічного оснащення достатній для усвідомлення всієї небезпеки сітуаціі.
Україна 12-та у світі за популярністю серед туристів
Всесвітня туристична організація (UNWTO) опублікувала приємний для нас рейтинг туристичної привабливості, в який входить 200 країн. Україна – у лідерах. Все-таки Євро-2012 не пройшло дарма: туристи зацікавилися. Торік в Україну, за даними WOT приїхали 23 мільйони туристів. У цьому – вже 21, хоча ніякого футбольного чемпіонату не було. Це 12-й показник серед усіх країн, що брали участь в рейтингу.
P.S. Нашій владі взяти б нарешті в голову, що на туризмі в Україні можна заробляти десятки мільярдів на рік, головне – просто створити для цього умови. Адже про IT і сільське господарство вони, нарешті, зрозуміли.
Ріелторів узаконять
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект закону України Про особливості здійснення ріелторської діяльності, в якому визначається правова основа для здійснення ріелторської діяльності в Україні, основні норми державного регулювання цього виду діяльності. У майбутньому у нас ріелторські послуги будуть підлягати ліцензуванню, споживач цих послуг на законодавчому рівні буде захищений від отримання неякісних послуг, оплата послуг ріелтора стане законодавчо фіксованою, а її отримання буде контролюватися державними органами.
P.S. Чудова ініціатива, ринок нерухомості явно зачекався на неї. На ньому давно пора навести порядок.
Молдови не буде в Митному Союзі. І крапка
Глава молдавського міністерства закордонних справ і європейської інтеграції (МЗСЄІ) Наталія Герман повідомила про те, що її країна на сьогоднішній день не готова приєднатися до Митного союзу, в який входять Казахстан, Росія і Білорусія. Свою позицію вона пояснила тим, що міжнародний альянс проводить тарифну політику, яка не відповідає зобов’язанням, взятим на себе Молдовою в період її приєднання до Світової організації торгівлі.
P.S. Молдавани – молодці. Але головне – у їх керівників є достатньо політичної волі, щоб сказати Кремлю відкрито “ні” на всі його геополітичні та економічні маневри.
Фактичний держборг США становить близько $ 70 трлн
Позабалансові зобов’язання США становлять 70 трлн долл., що майже в 6 разів перевищує офіційні оцінки американської влади. Такі дані у своєму звіті для Національного бюро економічних досліджень привів професор Університету Каліфорнії Джеймс Гамільтон.
P.S. Дуже цікава новина, почитайте обов’язково. Вчений ще раз вказує всьому світу, що вся економіка США, як і американський долар за останні 20-30 років перетворилися на ВЕЛИЧЕЗНУ мильну бульбашку. Яка після того, як лопне, поховає під собою весь світ.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас