59% українців вибирають двосімні телефони - дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

59% українців вибирають двосімні телефони - дослідження

Технології&Авто
795
Українці масово переходять на двосімні телефони. У червні частка таких пристроїв вже досягла 59%, повідомили експерти ринку, мережа гаджетів і аксесуарів Цитрус.
Частка двосімних телефонів за останні 2 роки зросла практично в 3 рази, що показує зростання потреби українців у цих пристроях. На відміну від країн з тривалою історією контрактного обслуговування клієнтів мобільного зв’язку, в Україні придбання чергового мобільного номера, як і перехід на іншого мобільного оператора, не представляє складності для покупця. Завдяки чому у багатьох українців сьогодні по 2, а то і по 3 мобільних телефони. При цьому відсутність бажання носити з собою кілька телефонів і бажання заощадити на зайвих пристроях призводить до зростання в Україні популярності двокарткових телефонів. Враховуючи ці потреби, виробники гаджетів розробляють і постачають в Україну все більше нових моделей, а нові покоління «двосімників» стають потужнішими і продуктивнішими.
59% українців вибирають двосімні телефони - дослідження
Згідно з даними GfK Ukraine, з 406 тис мобільних телефонів, проданих в Україні у червні 2013 р., більше 59% – це пристрої на 2 сім-карти. Слідом за зростанням «двосімників» у мобільних телефонах намагається наздогнати частка «двосімників» у смартфонах. На цьому сегменті варто зупинитися, тому що сьогодні це один з найбільш швидкозростаючих сегментів ринку. Так, нове дослідження проекту Цітрусометрія показало, що за останні 8 місяців продажі смартфонів з двома sim-картами виросли практично в 2 рази. При цьому кількість двокарткових моделей в ТОП-50 найбільш продаваних смартфонів в Україні, збільшилася з 5 до 23 моделей.
«Якщо у вересні 2012 року було продано всього 43 тис двосімних смартфонів і вони зайняли лише 24% смартфонів, то в червні 2013 продажі «двосімників» зросли до 106 тисяч пристроїв, що склало 47% смартфонів», – повідомляє Віктор Шолошенко, директор з маркетингу мережі Цитрус. «Особливо цікавий розвиток динаміки двокарткових смартфонів в середньому сегменті смартфонів понад 2500 грн і бізнес-сегменті. Поки на українському ринку були відсутні повноцінні 2-сімні моделі, частка двосімників в цьому сегменті становила лише 9%. Сьогодні ж більше ділових людей купують двокарткові смартфони, оптимізуючи дзвінки в рамках своїх особистих і бізнес-потреб. Як тільки з’явився повноцінний модельний ряд і клієнти змогли вибирати з різних пропозицій, частка 2-сімних смартфонів в цьому сегменті зросла практично в три рази – до 26% пристроїв за 2012-2013 рр.. Вона буде збільшуватися з розвитком моделей з двома активними сім-картами, які дозволяють користувачеві розмовляти по одній карті, не пропускаючи дзвінка по іншій карті».
Сьогодні пропозиція з двосімних смартфонів задовольняє потреби покупців у всіх сегментах – від недорогого до преміум. Так, у бюджетному сегменті, одним з найбільш недорогих дуал-смартфонів є Prestigio MULTIPHONE 3500 DUO вартістю близько 700 грн. Бестселери в середньому ціновому сегменті – повноцінний 4-ядерний HTC Desire 600 (близько 3900 грн) і Samsung Galaxy Grand з 5-дюймовим екраном (порядку 3500 грн). І якщо ще рік тому було складно уявити появу Андроїд-флагмана преміум-класу на 2 сім-карти, то минулого тижня в Україні вже вийшла модель HTC One Dual Sim на 2 активні SIM-карти вартістю 6555 грн. Той факт, що кількість попередніх замовлень на цю модель практично наблизилася до передзамовлення на HTC One, підтверджує високу очікуваність українцями цього продукту.
Поки продажі двосімних смартфонів обмежувалися лише пропозицією від виробників. При цьому за оцінкою Віктора Шолошенко, потенційний попит на двосімні смартфони в Україні може досягати до 60%.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас