Масове "полювання" на нелегалів у Росії: облави від Камчатки до Пермі (ВІДЕО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Масове "полювання" на нелегалів у Росії: облави від Камчатки до Пермі (ВІДЕО)

Світ
1273
Географія полювання на нелегальних трудових мігрантів у Росії розширюється: слідом за Москвою і Санкт-Петербургом “зачистки” на місцевих ринках пройшли в минулі вихідні на Камчатці, в Тюмені, Пермі і під Волгоградом. В результаті було затримано понад 1,3 тисячі іноземців.
У Пермі поліцейські за підтримки співробітників Федеральної міграційної служби затримали 413 трудових мігрантів у ході рейду на території оптового ринку “Заостровка” 11 серпня. Щодо порушників правил в’їзду або режиму перебування в РФ складено 11 адміністративних протоколів, відзвітувало регіональне ГУ МВС.
При цьому з’ясувалося, що деякі із затриманих займаються підприємницькою діяльністю незаконно, без оформлення статусу індивідуального підприємця, наголошується в прес-релізі.
Місцеві жителі і блогери неодноразово висловлювали невдоволення у зв’язку з цим ринком: вони ремствували на надмірне число вихідців з країн ближнього зарубіжжя і заявляли, що приїжджі торговці влаштовують конфлікти з місцевим населенням, зазначає “Інтерфакс”.
У Тюмені більше 800 нелегальних мігрантів затримано в ході рейдів на два споруджуваних об’єкта і два великих ринки, повідомляє обласне УМВС. Складено більше 60 протоколів за ст. 18.8 КоАП РФ (“Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в’їзду в РФ або режиму перебування в РФ”, йдеться в прес-релізі.
У Городищенському районі Волгоградської області поліцейські виявили ціле нелегальне тепличне господарство, в якому працювали понад 100 громадян Китаю, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на ГУ МВС по регіону.
Гастарбайтери, в числі яких був малолітня дитина, жили прямо в теплицях і не змогли пред’явити поліцейським документів, що підтверджують законність їх перебування в РФ. Всіх затриманих доставили в міграційну службу, повідомляють в обласному поліцейському главку.
Там наголошують, що дане нелегальне підприємство розташовувалося на площі 30 га недалеко від федеральної траси і не могло працювати непомітно для місцевих органів влади.
У ході обшуку там також були виявлені хімічні речовини, небезпечні для здоров’я людини, які китайці, ймовірно, додавали в грунт для прискореного дозрівання вирощуваних ними помідорів, передає інформагентство “Волга-Медіа”.
На Камчатці поліцейські за минулий уїк-енд знайшли 55 мігрантів-нелегалів в ході рейдів на ринки, будови та окремі підприємства в Петропавловську, Єлізово і Усть-Большерецького, повідомляє інформагентство “Кам 24” з посиланням на дані крайового УМВС.
Більшість порушників – вихідці з Узбекистану. Шістьох затриманих депортують з Росії. Крім того, до адміністративної відповідальності притягнуто кілька підприємців, на яких працювали нелегали, зазначили в поліції.
Крім того, в Удмуртії з 10 серпня почалися рейди по ринках і будівництвах, спрямовані на виявлення нелегальних мігрантів. Заходи триватимуть до 25 серпня, повідомляє “Комсомольська правда”.
На цьому тлі президент Федерації мігрантів Росії Мухаммад Амін Маджумдер оголосив, що зараз на території РФ можуть знаходиться більше 10 мільйонів нелегальних мігрантів. Три мільйони з них працюють в Москві, але легально – тільки 200 тисяч, такі цифри він озвучив в інтерв’ю “Російській службі новин”.
Корінь проблеми Маджумбер бачить виключно в корупції серед чиновників на місцях. За його словами, вже 10-15 років величезна кількість мігрантів працює в тіньовому секторі економіки, але наживаються на цьому тільки несумлінні можновладці та підприємці, а держава і народ нічого не отримують, звідси і невдоволення гастарбайтерами серед місцевого населення.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас