Банкір обіцяє посадити росіянина, який "перехитрив" його банк на 24 млн рублів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банкір обіцяє посадити росіянина, який "перехитрив" його банк на 24 млн рублів

Світ
2843
Відомий російський банкір, Олег Тиньков, обіцяє посадити росіянина, що перехитрив його ТКС-банк на 24 млн рублів.
Як пояснює, історія почалася з кредитки, яка прийшла поштою жителю Воронежа Дмитру Агаркову. П’ять років тому він вніс зміни в договір з ТКС-банком, які не помітили юристи.
У результаті він отримав безвідсотковий кредит і право вимагати від банку компенсацію в три мільйони рублів за кожну зміну в договорі.
“Пора припинити “алмазний сон” і марення про 24 млн. Ніхто нічого у нас не виграє, це мрія розбагатіти”, – написав Тиньков в Twitter.
У наступному повідомленні він повідомив, що, на думку юристів банку, заповзятливий воронежець може отримати чотири роки за шахрайство. “Тепер це справа принципу”, – сказав бізнесмен.
“Ми звичайно не збираємося виплачувати компенсацію, тому що вважаємо її неправомірною. Ми розцінюємо цю ситуацію як фальсифікацію і вважаємо, що вона носить ознаки шахрайства. Банк буде доводити свою правоту в суді. Він також спілкується з правоохоронними органами на тему порушення кримінальної справи за ознаками шахрайства”, – розповів Business FM віце-президент Тінькофф кредитні системи Олег Анісімов
Разом з тим, адвокат Володимир Юрасов впевнений, що в історії немає ніякого шахрайства, оскільки під цими діями немає ознак складу злочину передбачених 159 статтею КК РФ шахрайство.
“Якщо є умови договору, які внесені були і які банк схвалив, це вина банку: він переглянув цей пункт і погодився з ним. Але ніяк не вина і, більше того, не кримінально-правова вина тієї людини, яка внесла ці доповнення в ці умови договору”, – розповів він.
Нагадаємо, що мировий суд Воронежа визнав право Агаркова не платити відсотки по кредиту. У вересні розпочнеться другий процес. Воронежец вимагає від ТКС-банку компенсацію за розірвання кредитного договору.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас