Агентство національної безпеки США звільнить 90% сисадмінів, щоб не з'явився новий Сноуден — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Агентство національної безпеки США звільнить 90% сисадмінів, щоб не з'явився новий Сноуден

Світ
615
Агентство національної безпеки США має намір скоротити 90% системних адміністраторів, довіривши їх обов’язки комп’ютерам. Про це на конференції в Нью-Йорку оголосив директор служби Кіт Александер.
Звільнення дозволить обмежити коло осіб, які мають доступ до секретної інформації. В даний час у відомстві працюють близько 1 тис. системних адміністраторів. Масові скорочення дозволять зробити комп’ютерні мережі більш стійкими і безпечними.
Александер не згадав про зв’язок між планами керівництва служби та справою Едварда Сноудена, який свого часу працював в АНБ на посаді сисадміна. Після того як він передав газетам секретну інформацію про масову стеженні за інтернет-користувачами, порядок роботи служби вирішили змінити. Відтепер допуск до деяких даних буде можливий тільки в присутності двох осіб.
Сноуден втік з США, перебравшись до Гонконгу, після чого вирушив до Москви. Через 40 днів поневірянь в аеропорту Шереметьєво американець отримав тимчасовий притулок у РФ.
Нагадаємо, у зв’язку зі справою Сноудена Президент США Барак Обама заявив, що під час візиту до Росії для участі в саміті “великої двадцятки” зустрічатися з Президентом Росії Володимиром Путіним не буде.
Сам Обама напередодні зазначав, що розчарований наданням Росією тимчасового притулку Сноудену. У зв’язку з цим Президент США заявив, що російська влада деколи діє і мислить у дусі холодної війни. “Я хочу сказати Президентові Путіну, що все це в минулому. Ми повинні подумати про майбутнє. Немає причин, чому б ми не могли співпрацювати ще ефективніше, ніж тепер”, – зазначив Обама.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас