Розробники "убунтофона" передрекли фінансовий крах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розробники "убунтофона" передрекли фінансовий крах

Світ
1958
Започаткований підприємством Canonical збір коштів на смартфон під управлінням операційної системи Ubuntu не досягає своєї мети. З 32 мільйонів доларів за половину відведеного сервісом Indiegogo терміну зібрано тільки 8,3 мільйона, а число бажаючих купити апарат зі стовідсотковою передоплатою і зовсім впало до всього сотні осіб на добу. Подробиці наводить The Verge.
У першу добу вдалося зібрати 3,45 мільйона, але потім активність користувачів Indiegogo, готових поділитися грошима, стала спадати. Зараз за добу на рахунок розробників надходить лише близько 80 тисяч доларів, тому прогноз оглядачів видання досить песимістичний.
Експерти компанії Open Analytics у своїй бесіді з кореспондентами газети The Guardian також відзначили, що за їхніми оцінками Canonical збере від 18 до 22 мільйонів, але і ці представлені 2 серпня 2013 р прогнози можуть виявитися дуже оптимістичними. Навіть пожертвування в 80 тисяч доларів, зроблене Bloomberg, навряд чи виправить ситуацію, вважають журналісти. Редактор спеціалізованого сайту OMG! Ubuntu! додає, що довіри не вселяє заявлена ціна смартфона: якщо спочатку вона дорівнювала 600 доларам, то тепер вартість апарата зросла до 730.
Смартфон Edge мав працювати з мобільною версією операційної системи Ubuntu. На десктопах і ноутбуках Ubuntu стала одним з найпопулярніших дистрибутивів Linux (хоча при цьому частка Linux на «класичних» комп’ютерах всього 1,2 відсотка), а її мобільна версія була представлена на самому початку 2013 року.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас