Корпорація "Богдан" збільшила випуск автотранспорту на 36% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Корпорація "Богдан" збільшила випуск автотранспорту на 36%

Технології&Авто
430
Корпорація “Богдан” у липні виробила 1,14 тис. автотранспортних засобів, що на 33,5% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року, повідомив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.
За його даними, приріст виробництва в липні забезпечений насамперед зростанням виробництва легкових автомобілів на заводі корпорації в Черкасах – їх випущено 1,05 тис., що на 38,5% перевищує показник липня-2012.
Крім того, минулого місяця випущено 55 автобусів (на 17% більше) та 37 комерційних автомобілів (на 26% менше).
У цілому за підсумками січня-липня виробництво автотранспорту корпорацією склало 4,2 тис. од., що на 53,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому падіння випуску легкових авто сповільнилося до 54,2% (за підсумками півріччя зниження становило 63,6% – ред.) – їх випущено 3,8 тис. машин.
Як нагадав Красуля, падіння виробництва за підсумками семи місяців пов’язане з тим, що до 15 травня завод у Черкасах простоював “через відсутність держпідтримки автовиробників і механізмів щодо їх захисту”, а відновити роботу дозволило введення спецмита на імпорт автомобілів в квітні.
У той же час скорочення виробництва автобусів і тролейбусів за сім місяців склало 5,5% – до 310 одиниць.
Нагадаємо, що до кінця року корпорація планує почати виробництво двох моделей китайських легкових автомобілів JAC в Черкасах, які раніше не вироблялися в Україні.
Раніше компанія повідомляла, що завершуються переговори про постановку на виробництво російської Lada Granta, а також ведуться переговори з китайськими Great Wall і Lifan, а введення утилізаційного збору прискорить прийняття остаточного рішення.
АК “Богдан Моторс” в даний час об’єднує виробничі активи корпорації “Богдан” з виробництва легкових автомобілів потужністю 120-150 тис. од. (Lada, Hyundai і автомобілі під власним брендом) у Черкасах і автобусів та тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тис. на рік.
Основними контрагентами та постачальниками автокомплетів для заводів компанії є ТОВ “Хюндай Мотор Україна”, ТОВ “Авто-Технологія”, ТОВ “Богдан-Індустрія”, “Торговий Дім “Альфа-Мобіль”(Татарстан, РФ), ЗАТ “Полад” і ТОВ “Автомаркет”(РФ), а також мережа роздрібних продажів ТОВ “Богдан-Авто Холдинг” (близько 25 торгових компаній).
Зазначимо, що за даними AUTO-Consulting, спецмита надали позитивний вплив на продажі легкових автомобілів під брендом “Богдан” – в липні він зайняв 11-у позицію в рейтингу зі зростанням 110% і “впритул підібрався до ТОП-10”.
“Показово, що продажі “Богданів”(які виробляються на базі Lada) перевершили навіть збут АвтоВАЗу, чого раніше ніколи не було”, – зазначали аналітики.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас