Безробіття в Греції сягнуло 27,6% - абсолютний рекорд за 7 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Безробіття в Греції сягнуло 27,6% - абсолютний рекорд за 7 років

Світ
349
Рівень безробіття в Греції в травні 2013 року досяг нового максимуму в 27,6% проти 27%, у квітні, повідомляє грецьке державне статистичне агентство ELSTAT.
Зафіксований показник є найвищим з 2006 року, коли організація почала його фіксацію. Таким чином, рівень грецького безробіття виявився більш ніж удвічі вище, ніж середній рівень безробіття в країнах зони євро (12,1%).
Таким чином, рівень грецького безробіття виріс майже втричі з вересня 2009 року, коли в країні почалася бюджетно-боргова криза.
Ослаблений кризою ринок праці підточують заходи жорсткої економії, які приймаються урядом країни. Міжнародні кредитори змушують владу Греції впроваджувати програму по скороченню дефіциту бюджету, покликану уберегти країну від стихійного дефолту. Таки чином, фінансування з боку “трійки” (Європейська комісія, Європейський центральний банк, Міжнародний валютний фонд) обернулося для грецького ринку праці банкрутствами підприємств та масштабними скороченнями.
Економіка Греції перебуває в рецесії вже шостий рік. На думку аналітиків, 2013-й не стане винятком: і ВВП країни зменшиться ще в середньому на 4,5% на тлі прийнятих урядом антикризових заходів, які мають на увазі скорочення держвидатків і підвищення податків.
Нагадаємо, що в червні поточного року рівень безробіття в 27 країнах Європейського союзу (ЄС) знизився вперше майже за 2,5 роки, з січня 2011 року, і склав 10,9% порівняно з 11% у травні.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас