Паркувальне місце за 300 тисяч фунтів стерлінгів з'явилося на ринку нерухомості Лондона — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Паркувальне місце за 300 тисяч фунтів стерлінгів з'явилося на ринку нерухомості Лондона

Світ
622
Місце для паркування в центрі британської столиці зараз можна придбати за 300 тис фунтів стерлінгів (465 тис доларів). Саме така пропозиція зроблена всім бажаючим на 91 рік забезпечити своє авто власним клаптиком тротуару поблизу лондонського Гайд-парку. При цьому, мова йде не про покупку у власність, а лише про довгострокову оренду.
Покупець, як вважає фірма-продавець “Кей енд Ко”, в будь-якому випадку знайдеться. Торік пара сусідніх місць для автомобілів була продана за 250 тис фунтів(388 тис доларів) кожне. Нова ціна вже визнана рекордною, навіть за мірками Лондона.
Відзначається, що 300 тис фунтів – це всього на 500 фунтів більше, ніж було заплачено минулого тижня за 1-кімнатну квартиру неподалік від даного паркувального місця. У масштабах країни, ціна цього приватного лота для автомобіля вдвічі перевищує вартість середнього британського будинку.
Дорожнеча пояснюється вигідним розташуванням об’єкта – в ексклюзивному кварталі Гайд-парк-Гарденз, де будинки коштують мільйони. При цьому розміри у обмеженого по кутах високими стовпчиками паркувального місця на асфальті досить скромні – 3,35 на 6,4 метра.
За словами агента, деякі особи вже “висловили інтерес” до придбання цієї ділянки за названу суму. Вона, однак, не включає в себе щоденний збір за в’їзд до центру Лондона – по буднях з більшості типів авто стягується дев’ять чи десять фунтів (сума залежить від методу платежу).
Втім, як вже підраховано, в перспективі 91 року, на які здається місце, вартість паркування становитиме лише 9,2 фунта за цілий день, а це аж ніяк недорого за мірками даної частини міста на Темзі.
У столичному районі Вестмінстер за порушення правил стоянки стягуються штрафи в розмірі від 80 до 130 фунтів (але при оплаті в перші два тижні – в два рази менше). Таким чином, якщо кожен день ставити машину в тому ж місці і не платити за неї, то, при самій мінімальній ставці штрафу в 40 фунтів, горезвісні 300 тис фунтів будуть витрачені автолюбителем вже за 20 років.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас