На Bank of America подали в суд за іпотечні махінації - на $850 мільйонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Bank of America подали в суд за іпотечні махінації - на $850 мільйонів

Світ
259
У вівторок, 6 серпня, федеральні регулятори прийняли рішення подати цивільний позов проти Bank of America Corp. на суму $ 850 млн.
Як повідомляється, банк підозрюють у тому, що він навмисно вводив в оману інвесторів щодо ризикованості вкладень в іпотечні кредити, упакованих в $ 850 млн облігаційний пул.
Міністерство юстиції США і Комісія з цінних паперів і бірж США подали цивільний позов, стверджуючи, що Bank of America обманював інвесторів, коли продавав їм ці цінні папери.
Згідно з даними Міністерства юстиції, один з членів команди, що спеціалізувалася на продажі даних паперів, в 2007 році відправив електронного листа іншим трейдерам, висловлюючи розчарування з приводу спроб впровадження низькоякісних іпотечних облігацій в загальний пакет цінних паперів.
У листі він зазначав, що дані облігації як “товста дитина, що грає в вишибали, повинна знаходитися в стороні”.
Зазначимо, що напередодні також стало відомо, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (Commodity Futures Trading Commission, CFTC) підозрює банк в маніпуляціях процентними ставками за деривативами. Під підозрою знаходяться ще 14 банків: Barclays, BNP Paribas, Citigroup, Credit Suisse, Deutsche Bank, Goldman Sachs, HSBC, JPMorgan, Mizuho, ​​Morgan Stanley, Nomura, Royal Bank of Scotland, UBS і Wells Fargo.
Цього разу банки спіймали на маніпуляціях з процентною ставкою ISDAFIX. Ставка ISDAFIX була створена в 1998 році компанією International Swaps and Derivatives Association (ISDA) спільно з Thomson Reuters і ICAP.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас