Через нещасні випадки Apple обміняє зарядки від сторонніх виробників на фірмові — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через нещасні випадки Apple обміняє зарядки від сторонніх виробників на фірмові

Світ
450
Американська корпорація Apple Inc. запропонувала власникам зарядних пристроїв від сторонніх виробників для її техніки обміняти їх на фірмові, доплативши $ 10.
Про це повідомляє інтернет-видання Digit.ru, посилаючись на заяву представників Apple.
Як стало відомо, програма заміни адаптерів запущена слідом за низкою повідомлень у ЗМІ минулого місяця, що 23-річна китаянка загинула від удару струмом нібито після того, як намагалася відповісти на дзвінок на своєму iPhone.
“Недавні повідомлення свідчать, що деякі адаптери від сторонніх виробників можуть бути недопрацьовані і небезпечні. Хоча не всі нефірмові зарядні пристрої мають цю проблему, ми запускаємо програму з обміну USB-адаптерів”, – заявили в Apple.
У компанії відзначили, що з 16 серпня по 18 жовтня власники техніки Apple можуть принести свої зарядні пристрої у фірмовий магазин Apple або в авторизовані сервісні центри, де вони будуть знищені.
У той же час користувачі, які також принесуть свій iPhone, iPad або iPod, зможуть купити до нього фірмовий зарядник всього за $ 10 або за еквівалентну ціну в місцевій валюті. Зараз в онлайн-магазині Apple в США аналогічний адаптер коштує приблизно вдвічі дорожче.
Apple не уточнює, на які країни розповсюджується програма по заміні адаптерів. Повідомлення про програму є на сайті Apple на двох мовах – англійській і китайській. Однак, враховуючи згадка еквівалентної вартості в місцевій валюті, можна припустити, що програма поступово розшириться і на інші країни, де є фірмові магазини та сервісні центри Apple.
Крім вищесказаного нагадаємо, 19 липня поточного року стало відомо, що в Китаї чоловік, який використовував для свого iPhone зарядку невстановленого виробника, отримав сильний удар струмом і впав у кому.
Також повідомлялося, що вчора, 5 серпня, президент США Барак Обама заблокував заборону на імпорт до США деяких модифікацій смартфона iPhone 4 і планшетника iPad 2. Підкреслимо, заборона повинна була набути чинності минулого тижня за рішенням Комісії з міжнародної торгівлі США (ITC), що визнала порушення Apple патенту Samsung.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас