АвтоВАЗ почав завоювання ЄС: туди відправлена перша партія Lada Granta — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АвтоВАЗ почав завоювання ЄС: туди відправлена перша партія Lada Granta

Світ
4434
Найбільший російський автовиробник – АвтоВАЗ – відправив у липні першу партію автомобілів Lada Granta на експорт до Західної Європи.
Зокрема, за даними прес-служби компанії, 20 машин вирушили до Чехії та Німеччини.
Компанія відзначає, що всі автомобілі, що відправляються на експорт до Європи, відповідають екологічному стандарту Євро-5, оснащені антиблокувальною системою гальм і підсилювачем екстреного гальмування (ABS + BAS), а також двома подушками безпеки.
Чутки про те, що АвтоВАЗ планує розширити географію своїх продажів на європейському ринку з’явилися ще наприкінці 2012 року. Планувалося, що російські авто будуть реалізовуватися не тільки в Чехії та Німеччині, але також у Франції, Сербії, Болгарії, а також країнах Балтії.
Відзначимо, що зараз Lada Granta поставляється в основному на російський ринок, а також на територію колишніх радянських республік. Загальні закордонні продажі АвтоВАЗу в першій половині 2013 року склали майже 37,5 тисячі машин, з яких дві третини припали на Казахстан, а ще 16% – на Україну.
Варто підкреслити, що експорт Lada Granta в Західну Європу почався на тлі спаду продажів АвтоВАЗу на території Росії. За підсумками семи місяців компанія продала на 8,6% автомобілів менше, ніж за аналогічний період роком раніше. У липні продажі Lada Granta склали 14,5 тисячі автомобілів, на 14,5% менше, ніж рік тому.
Раніше Reuters у своєму матеріалі зазначав, що Автоваз намагається оновити стрімко застаріваючий модельний ряд.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас