Укроборонпром за півроку заробив 410 млн грн проти збитків роком раніше — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укроборонпром за півроку заробив 410 млн грн проти збитків роком раніше

Казна та Політика
266
Чистий прибуток “Укроборонпрому” за I півріччя 2013 р. складе 410 млн грн проти збитків роком раніше. Про це повідомив генеральний директор ДК “Укроборонпром” Сергій Громов, передає прес-служба концерну.
“Прибуток підприємств суднобудування і морської техніки зріс з 35 млн гривень у І першому півріччі 2012 р. до 221 млн у відповідному періоді 2013. Показники підприємств авіапрому зросли за вказаний період з 80 млн до 143 млн гривень. Прибуток спецекспортерів – з 44 млн до 64 млн грн”, – повідомив Громов.
За його словами, навіть глибоко збиткові підприємства концерну продемонстрували позитивну економічну динаміку.
“Виробники радіолокаційної техніки, ППО, ракетно-артилерійського озброєння та зв’язку за рік подолали кризу і закінчили досліджуваний період з сумарним прибутком 7,5 млн грн, на відміну від збитків у 62 млн грн у І півріччі 2012 р. значно знижені збитки підприємств бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки. У першому півріччі 2012 р. їх сумарний збиток становив 173 млн грн, а у відповідний період 2013 р. – знизився до 17 млн. Підприємства-виробники ракет і боєприпасів скоротили збитки за досліджуваний період з 22 млн до 11 млн грн”, – заявив Громов.
Нагадаємо, раніше Громов заявив, що допускає можливість об’єднання підприємств “Укроборонпрому” і “Мотор Січі”.
“Укроборонпром” є недавнім утворенням у структурі оборонно-промислового комплексу України. 30 грудня 2010 Президент Віктор Янукович підписав Указ “Про заходи щодо підвищення ефективності діяльності оборонно-промислового комплексу України”, в якому доручив Кабінету міністрів створити державне господарське об’єднання “Укроборонпром” з державних підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.
Станом на кінець 2012 р. до складу державного концерну “Укроборонпром” були передані 130 підприємств оборонного комплексу України.
У I кварталі 2013 р. чистий прибуток ГК “Укроборонпром” склав 50 млн грн проти збитків у 35 млн грн роком раніше.
У кінці липня ц.р. в Україні набув чинності закон № 396-VII, відповідно до якого “Укроборонпрому” будуть надані державні гарантії для забезпечення виконання зобов’язань.
Зазначимо, що уряд має намір затвердити державну програму реформування і розвитку ОПК до 2017 р. У той же час, як раніше заявляли в “Укроборонпромі”, питання про приватизацію держконцерну не розглядатиметься до 2015 р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас