Експерт пропонує поступово вивести з обороту іноземну валюту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт пропонує поступово вивести з обороту іноземну валюту

Особисті фінанси
7331
Наявність в обігу на території України великої кількості валюти лише створює проблеми для економіки країни. Таку думку висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.
Так, він прокоментував заборону валютних операцій в Сирії.
“Ідея заборони валютних операцій в Сирії – це скоріше політичне рішення. Але от заборона валютних операцій на території України, за винятком експортно-імпортних і приватних переказів валюти з-за кордону і за кордон, заслуговує на увагу”, – зауважив він.
На його думку, наявність в обігу на території України великої кількості валюти лише створює проблеми для економіки країни. Зокрема, за словами Охрименка, оборот на території України двох валют, створює іноді передумови для проблем на валютному ринку, використання інвалюти тіньовою економікою для своїх незаконних операцій, а також той факт, що більшість грошей вилучена з обігу економіки України і знаходиться у вигляді готівкової валюти.
“Різко заборонити обіг готівкової валюти в Україні складно: аж надто українці звикли до цих” зелених папірців”, але от поставити мету поетапно перейти до заборони обіг на території України іноземної валюти не тільки можна, а й треба”, – сказав він.
Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня, 4 серпня 2013 року, в Сирії введено заборону на будь-які фінансові операції в іноземній валюті.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас