Президент Сирії: війну в країні можна закінчити за кілька місяців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Президент Сирії: війну в країні можна закінчити за кілька місяців

Світ
994
Президент Сирії Башар Асад заявив, що збройний конфлікт у країні, що триває більше двох років, можна закінчити протягом декількох місяців, якщо населення буде активно допомагати сирійській армії відновлювати порядок.
“Всі ті проблеми, з якими ми зараз стикаємося, пов’язані з питаннями безпеки, вирішити їх можна, тільки перемігши тероризм. Тому якщо ми переможемо в народній війні, то Сирія зможе протягом декількох місяців подолати цю кризу”, – заявив Асад у зверненні, яке транслювали арабські телеканали.
За словами президента, найбільших успіхів армія досягає в тих районах, де її активно підтримують жителі. Він висловив надію, що “Сирія відновиться” вже до наступного місяця Рамадан.
Асад зазначив, що армія домоглася “неймовірних успіхів на полі бою”, а “терористичні угруповання та їх іноземні спонсори”, зневірившись розбити сирійські війська, перейшли до війни на виснаження.
Крім того, за його словами, все більше бойовиків здаються владі заради повернення до мирного життя, а деякі навіть виступають на стороні урядових сил.
Діючі на території Сирії повстанські угруповання Асад назвав терористичними і заявив, що з ними можна боротися тільки силовими методами.
Президент піддав критиці Національну коаліцію сирійських революційних і опозиційних сил (НКСРОС) і заявив, що вона не здатна грати роль в політичному врегулюванні сирійського конфлікту. “Опозиція ненадійна, вона не користується підтримкою народу і провальна з точки зору моралі. У неї не може бути ніякої ролі у врегулюванні кризи, тому що вона прагне лише до військових успіхів”, – заявив Асад.
Громадянська війна в Сирії триває з березня 2011 року. Її жертвами, за даними ООН, стали вже понад 100 тисяч осіб, мільйони людей були або переміщені, або стали біженцями в сусідніх країнах.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас