Відголоски "Євро-2012": львівські фірми сперечаються з донецькими — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відголоски "Євро-2012": львівські фірми сперечаються з донецькими

Казна та Політика
1430
Підприємці Львівської та Івано-Франківської областей налаштовані пікетувати Міжнародний аеропорт “Львів”. Компанії вимагають від донецького генпідрядника розрахунку за роботу при будівництві летовища.
З часу проведення Чемпіонату Європи з футболу минуло більше року, а приватні підприємці, субпідрядники будівництва нового аеропорту у Львові, досі не можуть отримати зароблених грошей. Генпідрядник “Донецька будівельна компанія”, яку свого часу без тендеру визначила держава для будівництва аеропорту, заборгувала виконавцям та постачальникам західного регіону близько п’яти мільйонів гривень. Саме таку суму вказує в спільній заяві низка львівських підприємців.
Загалом вісім фірм чекають грошей за надані послуги, зазначив в інтерв’ю DW бізнесмен Михайло Михальський. Зокрема його компанії, яка допомагала у перевезенні сипучих будівельних матеріалів, надаючи в оренду самоскиди, генпідрядник заборгував понад 700 тисяч гривень, уточнив директор.
Не мають, чи не хочуть?
Є фірми, заборгованість перед якими сягає й до 1,5 мільйона гривень, як то перед “Прикарпатбудтранс”. “У нас є гарантійні листи генпідрядника, але віддавати кошти ніхто не поспішає, – обурюється Михальський. – На звернення ми отримуємо лише відписки, що держава не розраховується з генпідрядником, тому і для нас немає грошей, але чи це так – невідомо”.
Зрештою, каже співрозмовник, генпідрядник далеко не бідна компанія, яка при бажанні може виконати взяті зобов’язання. “А для наших підприємств – це життєво необхідні кошти, бо це зарплати працівників”, – додає Михальський.
У своєму зверненні підприємці заявляють, що готові вдатися до акції протесту, аби привернути увагу влади до проблеми. Зокрема працівники фірм готують пікет аеропорту. Листи звернення скеровано до президента, уряду і навіть до комітету UEFA. Якщо результату не буде, то доведеться йти судовим шляхом, не виключає Михайло Михальський.
Галина Стадник
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас