За 5 років експлуатації в Україні авто втрачають 35-50% своєї вартості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За 5 років експлуатації в Україні авто втрачають 35-50% своєї вартості

Особисті фінанси
5849
Більшість автомобілів в Україні за 5 років експлуатації втрачають від 35% до 50% своєї вартості. До такого висновку прийшов автомобільний сайт AUTO.ria.ua, проаналізувавши статистику пропозицій про продаж найбільш популярних на вторинному ринку моделей авто.
Так, вивчивши різницю у вартості нових і вживаних авто, AUTO.ria.ua з’ясував, що більшість автомобілів щороку втрачає в середньому від 9 до 12% вартості. У підсумку, за п’ять років розбіжність в ціні між аналогічними новими і вживаними моделями авто може розрізнятися практично вдвічі. А, з урахуванням торгу, ціна на вживане авто можна бути знижена ще більше.
При цьому, як з’ясувалося в ході дослідження, автомобілі різних країн-виробників з віком дешевшають по-різному. Так, автомобілі українського та китайського виробництва в перший рік після покупки можуть втратити в ціні до 20%, після чого цей відсоток знижується з кожним роком. Вартість автомобілів інших марок, за даними сайту, зменшується більш рівномірно.
Примітно, що серед всіх розглянутих марок авто, найбільш стійкими до вікового здешевлення виявилися ходові ВАЗ і Deawoo. Так, власники цих авто, які купили свої машини в салоні 5 років тому, сьогодні при продажі втратять всього 30-35% їх вартості. Причина тому – стабільно високий попит на дані авто серед населення, а також відносна дешевизна запчастин для них.
До слова, за статистикою сайту, більшість авто 10-річної давності сьогодні можна купити в середньому на 70% дешевше, ніж аналогічні, але сучасні моделі.
За матеріалами:
auto.ria.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас