У Москві нарахували 2000 "гумових" квартир — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Москві нарахували 2000 "гумових" квартир

Світ
1506
У Москві налічується понад 2000 так званих “гумових” квартир. Всього в цих квартирах прописано 273 тисячі осіб. З початку поточного року поліція порушила 61 кримінальну справу стосовно власників подібних об’єктів.
Голова ГУ МВС по Москві Анатолій Якунін раніше заявляв, що “за короткий час” поліція порушила 250 кримінальних справ щодо організації проживання незаконних мігрантів. Він зазначав, що найближчим часом планується порушити ще 300 аналогічних справ.
Робота з виявлення фактів незаконної міграції в Москві активізувалася після того, як 27 липня уродженець Дагестану Магомед Расулов напав на поліцейського на Матвіївському ринку. Повідомлялося, що за підсумками рейдів до різних видів відповідальності притягнули 1523 особи.
У початку 2013 року президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми законопроект про “гумові квартири”, який передбачає введення кримінальної відповідальності за порушення правил реєстрації. У першому читанні законопроект був прийнятий у середині лютого, проте через різку критику його розгляд призупинили. Газета “Ведомости” писала, що депутати повернуться до обговорення питання в осінню сесію.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас