Плюс 1: Казахстан теж почав перевіряти продукцію Roshen — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Плюс 1: Казахстан теж почав перевіряти продукцію Roshen

Фондовий ринок
654
Санітарна служба Казахстану почала перевірку продукції української кондитерської фабрики Roshen, яка, за твердженням Росспоживнагляду, не відповідає технічному регламенту Митного союзу. Про це повідомила головний експерт комітету державного санітарно-епідеміологічного нагляду міністерства охорони здоров’я Казахстану Марал Рахімжанова в ефірі казахстанського “Сьомого каналу”.
“На сьогоднішній день отримано офіційне підтвердження від Росспоживнагляду про те, що продукція Roshen не відповідає технічному регламенту Митного союзу. Аналогічні перевірки розпочато санітарною службою Казахстану. При виявленні невідповідності дана продукція буде у нас призупинена”, – сказала Рахімжанова.
Казахстанські фахівці завершать перевірку цукерок протягом тижня. Після цього продукція українських кондитерів може опинитися під забороною. На сьогодні продукція фірми займає близько 20% казахстанського ринку солодощів.
Нагадаємо, Росспоживнагляд раніше повідомив, що невдоволення відомства викликала якість продукції Roshen. У торгових мережах Москви була відібрана продукція чотирьох фабрик – київської, вінницької, маріупольської і кременчуцької, які належать компанії Roshen. Порушення були виявлені з якості та безпеки. Як пояснили у відомстві, продукція не відповідала нормативам за вмістом жирів і органолептиці, мала відхилення за показниками якості.
Крім того, в молочному шоколаді Roshen виявлений бензопірен (речовина першого класу небезпеки).
У зв’язку з виявленими порушеннями Росспоживнагляд поставив питання про введення заборони на ввезення продукції компанії Roshen. Митні органи РФ отримали вказівки про заборону ввезення на територію РФ кондитерських виробів даного виробника.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас