Кремль: Обама не відмовиться від візиту до Москви через Сноудена — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кремль: Обама не відмовиться від візиту до Москви через Сноудена

Світ
291
У Кремлі вважають, що розв’язка історії зі Сноуденом не обернеться ускладненнями в контактах з США.
“Ця ситуація носить досить незначний характер, щоб впливати на політичні відносини”, – сказав журналістам у підмосковній резиденції Путіна помічник президента Юрій Ушаков.
Він додав, що не бачить ознак того, що американський лідер Барак Обама скасує запланований на вересень візит до Москви.
Сноуден, який більше місяця перебував в транзитній зоні “Шереметьєво”, отримав тимчасовий притулок у РФ строком на один рік.
“Він може жити тут, де хоче”, – повідомив адвокат, член Громадської палати РФ Анатолій Кучерена.
Після перетину кордону з новими документами Сноуден виїхав з “Шереметьєво” у супроводі юридичного радника сайту Wikileaks Сари Херрісон.
Прийняти Сноудена висловлювали готовність латиноамериканські країни з політичним керівництвом лівого спрямування – Венесуела, Болівія та Нікарагуа.
Тим часом, вчора, 31 липня, британська газета The Guardian опублікувала передані Сноуденом матеріали про ще одну секретну програму АНБ – XKeyscore. Раніше завдяки Сноудену світ дізнався про секретну програму PRISM. На тлі скандалу керівництво розвідки США опублікувало документи, що проливають світло на методи роботи спецслужб. “Хоча в рамках програм збиралося велика кількість інформації, переважна більшість цих даних ніколи ніким не проглядалася, бо не була затребувана для цілей розвідки”, – йдеться в опублікованому листі мін’юсту США в сенатський комітет з розвідки.
Раніше повідомлялося, що США поки не ухвалили рішення про можливу відмову від проведення вересневої зустрічі Барака Обами і Володимира Путіна в Москві через “справу Сноудена”.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас