Французька GDF Suez заявила про перемогу в цінових баталіях з Газпромом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Французька GDF Suez заявила про перемогу в цінових баталіях з Газпромом

Енергетика
453
Французька GDF Suez закінчила переговори про перегляд цін з Газпромом і Statoil, повідомив віце-президент компанії Дан-Франсуа Сіреллі.
Ці переговори мали “дуже сприятливий результат” для GDF Suez, повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву французького газовика.
Нагадаємо, що перегляду контрактів домагаються багато європейських клієнтів Газпрому. Так, вчора литовська Lietuvos dujos висунула жорсткі умови для укладення нового контракту з російським постачальником. Раніше повідомлялося, що італійська компанія Edison, підконтрольна Électricité de France, почала арбітражний судовий розгляд стосовно Газпрому, висуваючи схожі вимоги.
Також нагадаємо, що торговий суд Відня залишив у силі прийняте в жовтні минулого року рішення Міжнародного арбітражу у Відні за позовом Газпрому до RWE Transgas стосовно умови take-or-pay на експорт газу до Чехії. Суд визнав законним положення договору на постачання газу між Газпром експортом і RWE Transgas, дозволяючи чеській філії німецької компанії зменшувати зобов’язання take-or-pay на обсяги газу.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас