Лікування Тимошенко влетить країні "в копієчку", падіння ВВП України та захист в СОТ від нападок Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Лікування Тимошенко влетить країні "в копієчку", падіння ВВП України та захист в СОТ від нападок Росії

Аграрний ринок
535
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати середи, 31 липня.
- ВВП України скоротився четвертий квартал поспіль – на 1,1%
- Лікування екс-прем’єра Юлії Тимошенко за 8 років обійдеться Україні в 200 млн грн
- Спекулянти заробляють на одному квитку на потяг у південному напрямку від 100 грн
- Для того, щоб убезпечити всі українські шахти, необхідно 3,3 млрд грн
- Деякі вузи під час вступної кампанії отримали по одній заяві
Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський про те, що в країні відсутня стратегія національного розвитку
“Повинна бути розроблена стратегія, яким шляхом поліпшити ситуацію і для тих, хто зараз бачить своє майбутнє в еміграції, і для тих, хто тікає зі своїм капіталом з України, і для тих, хто не інвестує в Україну”
Керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко про претензії Росії до фабрики Рошен
“Ми продовжили роботу з дослідження кондитерських виробів виробництва фірми “Рошен”. На жаль, в результаті додаткових досліджень зразків ситуація не змінилася, навіть посилилися побоювання, які були нами висловлені. На підставі цих побоювань було прийнято рішення про заборону ввезення на територію Росії”
“Наша країна завжди славилася вугіллям, металом і, я переконаний, буде ще більше славитися аграрним сектором. Я задоволений аграрними показниками, які ми сьогодні побачили, оскільки вдалося почути більше відповідей, ніж було питань”
Експерт Concorde Capital Олександр Парачій про те, що сільського господарства мало для зростання ВВП України
“На тлі падіння промислового виробництва (-5,7% до другого кварталу), падіння будівництва (-25,5% до другого кварталу) і уповільнення зростання роздрібної торгівлі (6,2% рік до року у другому кварталі до першого) зростання ВВП очікувати не варто було. Сільське господарство було єдиним сектором, який піднявся – до 14,9% у річному обчисленні до 5,9% у першому кварталі. Але цього було недостатньо, щоб привести всю економіку в ріст”
Заступник директора департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку Світлана Зайцева про заяву України про порушення РФ принципів СОТ
“Дуже добре, що у України у справі відстоювання інтересів по утилізаційному збору, введеному РФ, який має явні ознаки дискримінації, є союзники – США, Японія, Європейський Союз, Китай. Можливо, будуть й інші, але вже на етапі розгляду спорів групою, якщо це питання не буде врегульовано в рамках консультацій. Це (участь у суперечці світових автовиробників) дає нам впевненість, що незабаром поставки українських автомобілів можуть поновитися, а перешкоду у вигляді утилізаційного збору, чинного в Російській Федерації, буде скасовано”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас