У Бразилії нові протести, маніфестанти атакують банки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Бразилії нові протести, маніфестанти атакують банки

Світ
915
У Бразилії з новою силою спалахнули акції протесту. Спокій, що панував на час офіційного візиту Папи Римського порушили зіткнення поліції з активістами, які атакували банківські установи в Сан-Паулу.
“У Сан-Паулу у вівторок відбулися зіткнення між поліцією і маніфестантами, які намагалися атакувати банківські відділення та інші комерційні установи”, – йдеться в повідомленні.
Близько 300 осіб вийшли на вулиці міста, щоб висловити своє невдоволення політикою, що проводиться чинним мером Сан-Паулу Геральдо Алкміна. Спочатку мирна акція з часом переросла в безлади і вандалізм. Щоб заспокоїти маніфестантів, поліція застосувала сльозогінний газ.
В результаті інциденту 20 демонстрантів були арештовані і ще кілька людей отримали не небезпечні для життя поранення.
Організатором акції стала відома громадська група “Black Bloc”. Протести в Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро також очікуються в середу і четвер.
Як повідомлялося, масові протести охопили Бразилію на початку червня. Приводом стало підвищення на 7% вартості за проїзд у громадському транспорті деяких великих міст. Однак, у міру приєднання до такої ініціативи інших людей, незадоволених соціальною політикою влади, список вимог протестуючих розширювався. Сьогодні бразильці вимагають вирішити питання соціальної нерівності і корупції, скоротити витрати на підготовку до спортивних змагань і направити частину грошей в охорону здоров’я і освіту.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас