Названо країну з найшвидшим у світі інтернетом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо країну з найшвидшим у світі інтернетом

Світ
1412
За підсумками першого кварталу 2013-го Південна Корея і надалі утримує звання країни з найбільш швидкісним доступом в Інтернет.
Середній показник для Республіки Корея дорівнює 14,2 мегабіта на секунду, або на 1,5% вище, ніж у четвертому кварталі минулого року.
У першу десятку також увійшли Японія, Гонконг, Швейцарія, Нідерланди, Латвія, Чехія, Швеція, США і Данія. ЗМІ відзначають, що середня швидкість Інтернет-з’єднань в світі вперше подолала планку в 3 мегабіти за секунду.
За даними Akamai Technologies, Швейцарія опинилася на першому місці в світі за кількістю користувачів, підключених до широкосмугового Інтернету зі швидкістю вище 4 мегабітів на секунду (88% користувачів). Південна Корея за цим показником посіла друге місце (87%), на третій позиції – Нідерланди (84%).
Раніше повідомлялося, що Південна Корея була названа країною з найдорожчими мобільними телефонами у світі, а також лідером за кількістю власників смартфонів.
Нагадаємо, що найбільший стільниковий оператор країни SK Telecom в кінці червня похвалився про свою готовність до запуску комерційної 4G-мережі на базі новітнього мобільного стандарту передачі даних LTE-Advanced.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас