Суд зобов'язав "Аерофлот" заплатити пілотам $ 30 млн за позаурочні години — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд зобов'язав "Аерофлот" заплатити пілотам $ 30 млн за позаурочні години

Фондовий ринок
294
Московський міський суд зобов’язав “Аерофлот” виплатити своїм працівникам понад 1 млрд рублів (30 млн доларів) за роботу понад норму в нічний час. Авіакомпанія розглядає можливість оскаржити рішення.
Джерело стверджує, що керівництво “Аерофлоту” впевнене у власній правоті, так як у своїх претензіях профспілка спирається на застарілі норми Повітряного кодексу. “Крім того, виплати, про які йде мова, були зроблені з відома профспілки за іншими статтями”, – зазначило джерело. І без цього, зазначає співрозмовник газети, великі зарплати пілотів у ситуації дефіциту кадрів збільшують вартість авіаквитків.
Припис про додаткові виплати пілотам було винесено Держінспекцією праці в середині січня. Мова в ньому йшла про виплати пілотам, що працювали в авіакомпанії в 2011-2012 роках, за роботу в нічний час та шкідливі умови праці. “Аерофлот” оскаржив припис і виграв суд. Профспілка льотного складу оскаржила це рішення суду – 25 липня Мосміськсуд встав на сторону пілотів. Профспілка оцінює розмір компенсації приблизно в 1 млрд рублів.
У “Аерофлоту” є можливість звернутися до касаційної інстанції Мосміськсуду, а потім – до Верховного суду.
У минулому році той же Нагатинский суд розглядав позов про недоплату 46 пілотам. У підсумку авіакомпанія програла розгляд і навіть почала виплати. Також профспілка розбиралася з незаконним скороченням відпусток пілотів.
За матеріалами:
Ізвестія в Украінє
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас