Близько 6% новоствореного бізнесу в Україні пов'язано з транспортними послугами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Близько 6% новоствореного бізнесу в Україні пов'язано з транспортними послугами

Казна та Політика
238
З початку 2013 року в Україні зареєстровано близько 121,3 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, більше 7 тис. з яких (майже 6%) декларують свою діяльність у сфері транспорту.
Про це повідомила прес-служба Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр).
«Цього року в Україні зареєстровано 121,315 тис. суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому частина суб’єктів господарювання з основним видом діяльності у сфері транспорту становить 6%», – цитує прес-служба директора департаменту держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Укрдержреєстру Олександра Барбелюка.
Найчастіше новостворений бізнес, пов’язаний з наданням транспортних послуг, визначає основним видом своєї діяльності «вантажний автомобільний транспорт» – 3,348 тис. суб’єктів господарювання. За даними Укрдержреєстру, ця частина становить майже половину (48%) від новостворених суб’єктів підприємницької діяльності, які будуть працювати в транспортній сфері.
При цьому другу позицію за популярністю займає надання послуг таксі, де з початку року зареєстровано 1,663 тис. суб’єктів господарювання.
Як повідомлялося, майже половина зареєстрованого в Україні з початку 2013 року, бізнесу планує займатися торгівлею. За даними Укрдержреєстру, на 21 липня було зареєстровано 117,1 тис. суб’єктів господарської діяльності, з яких 52,2 тис., або 45%, декларують основним видом своєї діяльності торгівлю.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас