Україна підпише угоду про "відкрите небо" з ЄС у 2014 році - Мінінфраструктури — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна підпише угоду про "відкрите небо" з ЄС у 2014 році - Мінінфраструктури

Казна та Політика
367
Підписання угоди про “відкрите небо” з ЄС очікується в 2014 р., набуття чинності – в 2015 р., повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.
За словами заступника міністра інфраструктури Володимир Корнієнко, в повітряному сполученні зараз вже практично немає обмежень на авіарейси з Росією, також йде підготовка угод щодо лібералізації авіаперевезень зі США, Ізраїлем та Італією. “Авіакомпанії здійснюють перельоти з усіх заявлених міст РФ. Такі ж переговори ведуться з США, Ізраїлем, Італією”, – зазначив Володимир Корнієнко.
Заступник міністра повідомив, що в даний час серед пріоритетів Державіаслужби та Мінінфраструктури – угода з Європейським Союзом про Спільний авіаційний простір. Вже відбулося сім раундів переговорів, останній – восьмий – запланований у жовтні 2013
“У повітряному сполученні на сьогодні одне з основних питань – спільний авіаційний простір з ЄС. Переговори проходять досить ефективно. Підписання угоди очікується влітку 2014 р., а її набуття чинності – початку 2015 р.”, – зазначив Володимир Корнієнко, додавши, що підписання цього документа сприятиме поліпшенню якості перевезень і відкриє нові можливості для авіаперевізників.
Зазначимо, затвердження тексту договору про “Відкрите небо” очікується цього року.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас